Türkçeİngilizce

Ekol Koz


EKOL KOZ


2011 yılında tünel ve madencilik faaliyetleri hedeflenerek kurulmuştur. 2012 yılında zemin - derin kazı iksa faaliyet alanlarında yatırım yapan EKOL KOZ, bu alanda teknik ve uygulama tecrübesi kazanarak çalışmalarına hız vermiştir. 

EKOL KOZ nitelikli üretim anlayışı ve standartlarını sürekli geliştirmeyi amaçlayan yapısıyla; gerçekleştirdiği 600.000m³ yeraltı kazısı ve 175.000m³ yeraltı beton imalatıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 
 
EKOL KOZ kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinin etkinliğini artırmak ve sürekli olarak geliştirmek amacındadır. Üstlendiği projelerde uluslararası standartlardan ödün vermeyen üretim anlayışıyla zamanı en etkin biçimde kullanan EKOL KOZ, çağımızın teknolojik gereklerini yerine getiren ve kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen bir yapıdadır.

EKOL KOZ un misyonu; üstlendiği projeleri standartlarına uygun olarak ve zamanında tamamlayarak ülke ekonomisine katma değer ve istihdam yaratmaktır.

EKOL KOZ un vizyonu; kendi faaliyet alanlarında, öncelikle ülkemizde ve dünyada ön sıralarda yerini alan saygın bir marka değeri yaratmaktır.